Liu Zhongbo, sekretarz partii miejskiej Yibin, potwierdził w swojej przemowie, że Inicjatywa Pasa i Drogi wprowadzona przez prezydenta Xi Jinpinga została pomyślnie wdrożona w Yibin. Miasto Yibin w pełni otworzyło się na świat zewnętrzny i ciągle zacieśnia współpracę zagraniczną w celu promocji rozwoju i zmian w mieście na jeszcze wyższy poziom. Obszar Nadrenii Północnej i Westfalii już wcześniej nawiązał przyjacielskie stosunki z prowincją syczuańską na bazie dobrej współpracy i wspólnych osiągnięć, które to stały się normą w pozytywnych relacjach Chin z Niemcami. Na obszarze Nadrenii Północnej i Westfalii cechującym się doświadczeniem w zakresie transformacji przemysłowej i rozwoju umiejscowionych jest wiele bardzo dobrych przedsiębiorstw. Miasto Yibin zamierza zacieśnić kompleksową współpracę i komunikację z Nadrenią Północną i Westfalią w branżach inteligentnej produkcji, pojazdów napędzanych nowymi źródłami energii, opieki zdrowotnej, usług nowoczesnych, edukacji naukowej i technologicznej, wymiany personelu i nie tylko. Okrzyknięte miastem likierów w Chinach Yibin jest w dobrej sytuacji nie tylko w branży alkoholowej, ale także jest kolebką znanego na całym świecie likieru Wuliangye. Miasto Yibin wykorzysta niepowtarzalne możliwości związane z Inicjatywą Pasa i Drogi do promocji rozwoju branży likierów. Celem miasta Yibin jest szerzenie tradycyjnej chińskiej kultury przez likiery i uczynienie z likieru Wuliangye międzynarodowej wizytówki kraju.

Li Shuguang, prezes grupy Wuliangye Group, powiedział, że Chiny i Niemcy są dwoma potęgami światowymi umiejscowionymi na obu końcach Inicjatywy Pasa i Drogi. W 45. rocznicę nawiązania stosunków przyjaźń chińsko-niemiecka rozkwita. Firma Wuliangye zamierza stworzyć wpływową markę krajową i wykorzystać międzynarodową wizytówkę Chin do dalszego zacieśniania współpracy między oboma krajami.

Prezez Lishuguang dodał w trakcie ceremonii otwarcia, że założenie firmy Wuliangye International (Europe) GmbH jest ważnym krokiem na drodze do internacjonalizacji likieru Wuliangye. Europa jest wiodącym na świecie rynkiem konsumenckim pod względem win i napojów, dlatego też jest jednym z głównych priorytetów w międzynarodowym rozwoju firmy Wuliangye. Firma Wuliangye przyczyni się do zacieśnienia współpracy z Niemcami w zakresie inwestycji przemysłowych i możliwości internacjonalizacji, co będzie źródłem wzajemnych korzyści dla chińskich i europejskich przedsiębiorstw.

Ostatnimi czasy postępująca popularyzacja i internacjonalizacja likieru Wuliangye ściśle wiąże się z działaniami w ramach Inicjatywy Pasa i Drogi, a sam likier często pojawia się na scenach międzynarodowych, na przykład letnim spotkaniu w Davos czy expo w Astanie. Firma Wuliangye podejmuje wiele kroków w celu promowania marki likieru i powiązanej kultury w Kazachstanie, Izraelu, Czechach oraz innych krajach objętych Inicjatywą Pasa i Drogi. Firma dąży także do zacieśnienia współpracy w branży likierów oraz podejmuje praktyczne inwestycje prowadzące do znaczących osiągnięć w realizacji strategii międzynarodowej. Dlatego też likier Wuliangye przewodzi w branży i jest krajową marką, która z powodzeniem demonstruje internacjonalizację branży likierów.

Łącza załączników zdjęciowych:
http://asianetnews.net/view-attachment?attach-id=296340

SOURCE Wuliangye Group

Powered by WPeMatico