HANGZHOU, Čína, 14. ledna 2018 — Dne 10. ledna 2018 proběhlo v hotelu Hangzhou Intercontinental páté Fórum o globálním rozvoji pro malé a střední podniky z Číny (Fifth China SME Development Forum) a páté Fórum o inovacích a rozvoji značek v Číně. Li Jinyuan, předseda společnosti Tiens Group jakožto viceprezident Globální aliance malých a středních podniků v regionu Číny, se zúčastnil akce a diskutoval s dalšími mezinárodními lídry a odborníky o nových možnostech rozvoje malých a středních podniků na celém světě v roce 2018, aby pomohl malým a středním podnikům získávat mezinárodní zdroje, expandovat na globálních trzích a objevovat příležitosti pro spolupráci, aby společně rozvíjely a vytvářely nové platformy.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/628000/Chairman_Li_Jinyuan_having_a_dialogue_with_David_Cameron.jpg

Akcí se také zúčastnili pan Hou Yan, asistent prezidenta společnosti Tiens Group, a paní Huang Jiazhen, ředitelka divize brandingu a globálních vztahů s veřejností společnosti Tiens Group.

Akce byla pořádána Světovou asociací malých a středních podniků, Asociací pro mezinárodní spolupráci a výměnu mezi Spojenými státy a Čínou a Projektem inovací a rozvoje značek v Číně. S tématem „Nová éra” tato konference komplexně analyzovala hospodářský vývoj v roce 2017 a aktivně zkoumala trendy čínských a mezinárodních trhů v roce 2018, aby rychle ukázala globální obchodní příležitosti.

Účastníci konference velmi oceňovali mezinárodní strategii společnosti Tiens Group jako vynikajícího představitele podniků vstupujících na mezinárodní trhy. Světová asociace malých a středních podniků jako organizátor konference uvedla, že předseda Li uvedl společnost Tiens Group na mezinárodní trhy s obrazem čínské značky. Strategie globalizace a vynikající úspěchy společnosti Tiens Group jsou velmi uznávány jak doma, tak i v zahraničí. Světová asociace malých a středních podniků jmenovala předsedu Li Jinyuana viceprezidentem pro oblast Číny, aby pomohl čínským podnikům při vstupu na mezinárodní trhy a vytváření obrazu čínské značky.

Během tohoto fóra byl předseda Li Jinyuan přizván k účasti na dialogu mezi bývalým britským premiérem Davidem Cameronem a čínskými podnikateli. Wang Zhenghua, předseda společnosti Chunqiu Group, Li Guangdou, poradce značky CCTV a známý odborník na marketingovou strategii značky a Chen Jun, předseda společnosti Guo-Chuang Limited společně s Davidem Cameronem si podrobně vyměnili názory na globalizaci a způsoby pomoci vlád při rozvoji podniků. Předseda Li Jinyuan uvedl, že události fóra výrazně posílily přátelství mezi Čínou, Velkou Británií, Francií, Jižní Koreou a dalšími zeměmi a vytvořily velmi dobrou platformu pro spolupráci a výměnu mezi podniky.

Během večeře, která následovala po fóru, si předseda Li Jinyuan a zúčastnění hosté vyměnili názory na globální strategii společnosti Tiens Group v oblasti zdraví a strategii jejich třetího start-upu. Předseda Li Jinyuan uvedl, že společnost Tiens Group jako nadnárodní konglomerát integrující kapitál, obchodní kapitál a finanční kapitál v různých oblastech, jako je biotechnologie, zdravotní management, hotelový cestovní ruch, vzdělávání a školení, elektronický obchod, mezinárodní obchod a finanční investice, je vedena strategickými principy diverzifikace podnikání, síťové integrace a obchodní synergie. Díky globální vizi založené na strategii Pásu a cesty bude společnost Tiens Group podporovat zavádění více obchodních modelů po celém světě a bude se moci podílet na inovativních modelech marketingu založeného na ekonomickém aspektu a zákaznickém zážitku. Nadále budeme podporovat spotřebu, abychom vytvořili bohatství, větší bohatství pro rodinné podniky, integrovali sociální zdroje, spojili elektronický obchod s maloobchodními prodejnami, dosáhli zvýšení hodnoty a vytvořili globální alianci.

Vyjádřil, že „zdravá Čína” se již stala národní strategií Číny. Tiens Group jakožto lídr v oblasti zdravotnictví působí v souladu s vládní politikou a obecnými trendy a prosazuje vývoj zdravotnictví tím, že optimalizuje a integruje globální zdroje společnosti Tiens Group. V současnosti skupina Tiens provozuje pobočky ve 110 zemích a regionech a přerozděluje světový trh na 21 regionů. Vstupuje také na nové trhy ve 37 zemích a regionech, jako např. Austrálie, Francie, Jižní Korea a Spojené arabské emiráty. Společnost Tiens Group vytvořila strategické spojenectví s nejvýznamnějšími mezinárodními podniky a nastavila pro čínské podniky příklad internacionalizace.

Odkaz na fotografie:
http://asianetnews.net/view-attachment?attach-id=304749

SOURCE Tiens Group

Powered by WPeMatico