E-CUBE 8 to najlepsze rozwiązanie na potrzeby rutynowych badań.

SEUL, Korea Południowa, 15 listopada 2017 r. — Jeden z południowokoreańskich, międzynarodowych producentów urządzeń medycznych, firma Alpinion Medical Systems wprowadziła na rynek nowe urządzenie E-CUBE 8, najnowsze w serii E-CUBE. Urządzenie E-CUBE 8 to niezawodny system typu smart, który zapewnia wysoką wydajność i nieporównywalną jakość obrazu, przy zachowaniu wielofunkcyjności zwiększającej produktywność pracowników.

E-CUBE 8, Smartness for your daily practice
E-CUBE 8, Smartness for your daily practice

Urządzenie E-CUBE 8 wyposażone jest w najlepszą w klasie platformę zapewniającą lepszą rozdzielczość, kontrast i jednolitość obrazów 2D, a po dodaniu elementu Dual Pulser możliwe jest wyświetlanie jasnych i dokładnych danych dopplerowskich bez utraty jakości obrazu 2D.

Urządzenie E-CUBE 8 wyposażono także w nowe przetworniki wypukłe i fazowe wykonane w technologii PowerView™, która rozprowadza wytworzone ciepło i przez to zwiększa skuteczność fal ultradźwiękowych.

Dzięki ergonomicznemu projektowi i przepływowi pracy urządzenie E-CUBE 8 zapewnia satysfakcję z korzystania tak pracownikom, jak i pacjentom. Właśnie w tym celu w urządzeniu zamontowano 21,5-calowy monitor LED w pełnym HD, a także wyposażono je w intuicyjny interfejs użytkownika z wrażliwym ekranem dotykowym o rozmiarze 10,4 cala. Przyciski i klawisze klawiatury zostały ułożone w możliwie najwygodniejszy i najwydajniejszy sposób, aby wyeliminować niepotrzebne manewry i skrócić czas trwania badania.

Urządzenie E-CUBE 8 zbudowane jest z wysokiej jakości elementów sprzętowych z SSD, co zwiększa stabilność w użyciu i przyspiesza czas uruchamiania, prowadząc do skrócenia czasu potrzebnego na przygotowania przed badaniem. Połączenie kompaktowego projektu z załączoną baterią sprawia, że urządzenie E-CUBE 8 jest znacznie łatwiejsze w transporcie ze względu na brak ograniczeń przestrzeni. Opcjonalnie dostępny jest także podgrzewacz żelu z 3-stopniowym ustawieniem temperatury, co może dodatkowo zwiększyć komfort pacjentów.

System zapewnia funkcje tworzenia zaawansowanej wizualizacji i analityki danych, tym samym pełniąc rolę wielofunkcyjnego rozwiązania, które może być wykorzystywane w wielu dziedzinach wymagających obrazowania ultradźwiękowego. Technologia 3D/4D została dodatkowo rozbudowana przez zastosowanie rozwiązania Volume Advance™, które pozwala na zaawansowaną obróbkę dużych ilości danych: Free Angle MSV, AnySlice™ i Volume Analysis. Dane kliniczne z danych objętościowych mogą być przekazywane szybciej i w większych szczegółach. Rozwiązanie Needle Vision™ Plus pozwala na zwiększenie widoczności igły w zabiegach wspomaganych ultrasonograficznie przez dostosowanie kąta padania promienia w trzech krokach.

Dzięki tym zaawansowanym platformom i funkcjom urządzenie E-CUBE 8 zwiastuje nową erę systemów ultradźwiękowych ze średniej półki zapewniających lepszą wydajność i produktywność.

Zdjęcie – http://mma.prnewswire.com/media/586770/Daily_Practice.jpg

SOURCE Alpinion Medical Systems

Powered by WPeMatico